Menu
Sepet

Hakkımızda

Armoxa Savunma ve Mühendislik A.Ş.

 

Sujeti Hizmet sektöründe geçen 20 yıllık tecrübemizi 2019 yılında tek çatı altında topladık. Savunma sanayii ağırlıklı, medikal, endüstri tasarım ve arge, otomotiv ve ulaşım , ağır sanayii ile mimarlık ve inşaat sektörlerine;  diğer fason üretim teknikleri vs sujeti uygulamaları için karşılaştırmalı danışmanlık veriyoruz.

 

20 yıllık sujeti kullanım tecrübemizi 100% Amerikan üretimi parça desteğimizle 2022 yılında birleştirdik

Ayrıntılı bilgi için www.armoxa.com.


Sujeti Kesim Hizmetleri Birimi , ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için www.sdtsujeti.com.


  


Amerikalı bir su jeti kesim ekipmanı üreticisidir. Şirket 2001 yılında ABD'de kuruldu. 100 % Amerikan menşeili üretim yapmaktadır. Tüm popüler markaların Sujeti pompa ve aksesuarları kurulumları için yedek parça ve sarf malzemeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünler orijinal parçalara göre düşük maliyetlidir. Aynı zamanda hizmet ömrü, teknik özellikler bakımından aynıdır ve listelenen markaların makineleriyle tamamen uyumludur. 

AccuStream, 2013'ten beri Hypertherm'in bir parçasıdır.

AccuStream'in Türkiye'deki resmi distribütörüyüz. 

Tüm ürün grubunu bizden satın alabilirsiniz: Hypertherm Dynamax Sujeti pompaları, çoğaltıcılar, DiaLine kesme kafaları, karıştırma boruları, bağlantı parçaları, su nozulları, yağlayıcılar, tamir takımları ve su jeti kesim makineleri için diğer yedek parçalar. 

AccuStream parçalarının tamamıAvrupa stoğumuzda mevcuttur. Türkiye stoklarımızda en çok kullanılan parçaların stoklarını tutuyoruz ayrıca müşteriye özel stok kapasitemiz de vardır.

AccuStream distribütörü olarak, marka ürünleri mümkün olan en düşük fiyatlarla sunuyoruz. 


‘’Ne sattığımızı , nasıl uygulayacağımızı iyi biliyoruz’’

AccuStream ekipmanını sujetiparca.com web sitemizden parça seçip teklif talebi oluşturarak veya info@sujetiparca.com adresine istek göndererek satın alabilirsiniz . 

Yöneticiler, siparişin ayrıntılarını netleştirmek için sizinle iletişime geçecektir.